Відповідне рішення Кабмін прийняв під час засідання 6 травня. Зараз документ перебуває на погодженні в Міністерстві фінансів та Міністерстві економічного розвитку, розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише 24 канал.

Раніше Чому медикам не виплатили обіцяні 300% до зарплати: реакція МОЗ

Він також пояснив, на що витратять ці кошти.

Виділені гроші підуть на:

  • забезпечення засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров’я першої хвилі та екстреної медичної допомоги, які працюють з пацієнтами, хворими на COVID-19;
  • закупівлю товарів (робіт, послуг), необхідних для забезпечення готовності та реагування на спалахи COVID-19 (зокрема, йдеться про видатки лабораторних центрів МОЗ України, Центр громадського здоров’я та Український науково-дослідний протичумний інститут імені Мечникова);
  • заробітну плату медичних та інших працівників лабораторних центрів МОЗ України за березень – червень 2020 року, залучених до виконання заходів, спрямованих на забезпечення готовності та реагування на спалахи коронавірусної хвороби.

Це цікаво В уряді розповіли, коли в Україні розпочнеться масове тестування на коронавірус

Зверніть увагу! В Україні створений Фонд для боротьби з COVID-19. У ньому закладені кошти на суму у понад 65 мільярдів гривень. Ці гроші мають йти на закупівлю медичних товарів, робіт і послуг, доплати медикам та працівникам критичної інфраструктури та на підтримку пенсіонерів.