Відтак, у Перечинському ОТГ наразі зафіксовані 26 випадків інфікування коронавірусом. Про це повідомив голова ОТГ Іван Погоріляк на своїй фейсбук-сторінці.

Це цікаво На Закарпатті запатентували новий вид багаторазової захисної маски

За словами Погоріляка, більшість із цих хворих має легкий перебіг захворювання. Лише 5 осіб перебувають у медзакладах в Ужгороді.

Наразі у районі провели тестування у 185 осіб.

Тим часом директор інтернату Василь Коба уточнив, що в його закладі захворіли 4 дітей та 2 працівників. Хворих дітей відправили в інфекційне відділення Мукачівської районної лікарні. Почуваються вони наразі задовільно. Про це він розповів у коментарі Teza.

У решти дітей та всіх працівників інтернату масово беруть тести на коронавірус та проводять санобробку приміщень. На карантин закривати школу не планують.

Як сказав директор, ймовірно, на коронавірус першою захворіла інструктор з праці інтернату. Її донька працює лікарем в Ужгороді і контактує з хворими на COVID-19.

Місто Перечин на Закарпатті: карта

Яка ситуація з коронавірусом на Закарпатті? Станом на 8 травня на Закарпатті у 644 осіб встановлено діагноз COVID-19, одужали 86 людей, померли – 13.