Про те, коли люди старше 60 років зможуть повернутися на роботу після карантину спитали в очільника Міністерства охорони здоров’я Максима Степанова під час брифінгу. Про це повідомляє 24 канал.

До слова Коли закінчиться пандемія COVID-19: вчені назвали дати

Степанов так і не дав чіткої відповіді на питання, коли їм можна буде повернутися до роботи.

“Те, що стосується громадян, які старше 60 років – то це люди, які входять в групу ризику. І саме турбота про здоров’я цієї категорії громадян і говорить про те, що ми рекомендуємо, що їм треба перебувати в самоізоляції”, – відповів Степанов.

Як приклад він навів той факт, що більше, аніж 70% летальних випадків при інфікуванні коронавірусом припадає на людей, які старше 60 років.

Важливо! Станом на 24 травня в Україні захворіли 20 986 людей, 7 099 одужали, 617 пацієнтів померли. Серед інфікованих – 1530 дітей та 4069 медиків.

“Тому ми й пропонуємо їм перебувати в самоізоляції, поки в нас розповсюдження коронавірусної хвороби”, – підсумував міністр.

Послаблення карантину з 22 травня

З 22 травня в Україні відбувся черговий етап послаблення карантину. В деяких областях послаблення розпочнеться з 25 травня. 

Кожна галузь, яка відновлює роботу після карантину, отримала свої рекомендації від МОЗ. Одне з них – тимчасове відсторонення від роботи осіб в групі ризику – тих, хто старше за 60 років або має хронічні хвороби.

послаблення карантину

послаблення карантину