Пом’якшити карантин у Польщі можуть найближчими днями. Про це повідомляє RMF24.pl.

Важливо Рішення вже є: Польща відкриває кордони для українських студентів

Міністр охорони здоров’я Польщі Лукаш Шумовський зауважив, що масковий режим дозволять скасувати лише у тих регіонах, де кількість хворих на коронавірус не надто велика.

Думаю, що сьогодні чи завтра спільно з прем’єр-міністром ми про це повідомимо. У нас є три воєводства, де рівень інфікування становить одиницю або більше. Цілком можливо, що вам доведеться продовжувати носити маски. В інших провінціях цей показник нижче одного, що означає, що кількість інфекції падає,
– заявив Шумовський.

Що ще дозволять у Польщі з 1 червня

  • У Польщі також від 1 червня можуть дозволити знову активно займатися спортом. Очікується, що від першого літнього місяця відновлять роботу тренажерні зали та фітнесклуби. Але в них все ж потрібно буде дотримуватися певних обмежень. Зокрема, в приміщеннях не можна буде користуватися душовими кабінками, а після виконання кожної вправи клієнти повинні будуть дезінфікувати обладнання. Крім того, кількість відвідувачів теж буде обмежена.
  • Також розглядається можливість відновлення роботи кінотеатрів. У разі, якщо уряд ухвалить позитивне рішення, то в залах дозволять займати лише кожне друге місце.

Актуально Польща відмовилася від карантину для сезонних працівників з України

Коронавірус у Польщі: головне

  • Станом на 25 травня у Польщі зафіксували 21 631 випадок коронавірусу, з них 1 007 людей померли, ще 9 276 хворих одужали.
  • 4 травня в Польщі почали працювати торгово-розважальні центри та готелі. Проте до їх роботи встановили вимоги.
  • Також з 4 травня відчинились для відвідувачів книгарні, музеї, виставки та бібліотеки. Проте рішення щодо них ухвалюють місцеві органи санітарного контролю.
  • Відкрити кордони у Польщі можуть вже з 15 червня. Однак для цього потрібно, щоб епідеміологічна ситуація залишалася хоча б на поточному рівні.