Роботу підприємства можуть тимчасово зупинити. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Наталія Янко – зазначає Суспільне.

Важливо Рівень захворюваності дозволяє Україні виходити з карантину, – Ляшко

Заступник Володимир-Волинського міського голови Ярослав Матвійчук зазначив, що загалом на птахофабриці працюють 1300 осіб. Місто вже звернулося до заступниці голови ОДА щодо вживання необхідних засобів захисту для цього підприємства.

На птахофабриці потужний спалах… Нам пообіцяли в позаплановому режимі зробити всі ПЛР дослідження саме по нашому місту, щоб оперативно відпрацювати всіх контактних осіб, щоб вони були на самоізоляції,
– наголосив Матвійчук.

За словами головної санітарної лікарки області, зараз на птахофабриці проводять протиепідемічні заходи. У разі, якщо інфекція і далі буде розповсюджуватися, то будуть прийматися рішення про припинення діяльності.

Окрім того, Наталія Янко підкреслила, що спалахи хвороби зараз фіксують і на інших підприємствах – зокрема, йдеться про місто Ковель та обласний центр – Луцьк.

Що відомо про COVID-19 в Україні станом на 10 червня

  • Станом на 10 червня в Україні виявили 28 381 випадок COVID-19.
  • За останню добу коронавірус діагностували у 525 хворих. На жаль, за добу померли ще 23 людей з коронавірусом. Це найвищий рівень смертності з початку пандемії.
  • Таким чином кількість летальних випадків зросла до 833. Водночас за весь час пандемії в Україні одужали 12 769 осіб