Коронавірус у школах Києва

Про це розповів мер міста Віталій Кличко під час брифінгу, повідомляє 24 канал.

Цікаво Які школи можуть навчати учнів дистанційно: міста, які потрапили до червоної зони

Станом на п’ятницю, 27 листопада, у Києві закриті на карантин шість шкіл. Також збільшилася кількість класів, які відправили на самоізоляцію через випадки COVID-19 в учнів. Наразі на дистанційному навчанні перебуває 1082 класів у 277 школах Києва.

Ситуація у школах поки контрольована. А все завдяки спільній роботі батьків, освітян тощо. У навчальних закладах відбувається контроль за кількістю захворювань на коронавірус,
– додав Кличко.

Скільки учнів та вчителів захворіли на коронавірус? Усього у Києві COVID-19 виявили понад 1358 учнів та понад 960 вчителів.

Чому б періодично не тестувати на коронавірус учнів та вчителів? На це Віталій Кличко відповів, що є стандартне надання медичної допомоги при коронавірусові, яке затверджене наказом МОЗ. До того ж, це роблять лише коли у людини є симптоми хвороби і це визначає виключно лікар. “Робити тестування про всяк випадок великим групам учнів та вчителів недоцільно та дорого”, – наголошував мер Києва Віталій Кличко.

Коронавірус у садочках Києва

Як наразі відомо, станом на 27 листопада у дитячих садочках, де виявили коронавірус, тимчасово закрили 205 груп у 154 дитячих садочках. Повністю закриті на карантин 8 садочків у столиці. Наповненість дітей у садочках сьогодні становить понад 51%.

За кожною школою і садком закріплений санітарний лікар, який приймає рішення про введення карантину. Я ще раз звертаюся до батьків: пояснюйте дітям, чому важливо дотримуватися правил гігієни та безпеки. Слідкуйте за здоров’ям вашого дитини, і якщо у нього є ознаки ГРВІ – відразу звертайтеся до лікаря”, – говорив раніше Кличко.