Так вважає заступник головного лікаря Англії професор Джонатан Ван-Там. За його словами, людям доведеться ще кілька років носити медичні маски, і вони стануть буденністю, як і для жителів Близького Сходу, пише Daily Mail.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1476264 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Також на тему: ВООЗ посилила правила носіння масок: що змінилось

Причому навіть після успіху загальної вакцинації проти коронавірусу. На думку вченого, у людства не буде підстав прощатися з цими надокучливими засобами профілактики.

Виступ медика прозвучав на пресконференції в будівлі британського уряду, але його перервав прем’єр-міністр Борис Джонсон, який поспішив усіх заспокоїти та заявив, що життя скоро “повернеться практично до норми”.

Коронавірус у Великій Британії

  • 2 країна грудня вийшла з тритижневого локдауну, в країні знову запрацювали ресторани, паби та магазини.
  • На території країни схвалили вакцину від компанії Pfizer, а на наступному тижні військові вже почнуть розгортати масштабну вакцинацію.
  • Очікується, що у Великобританії з наступного тижня будуть доступні близько 800 тисяч доз препарату. З урахуванням того, що необхідно зробити два уколи з інтервалом у 21 день, провакцинуватися зможуть не більше 400 тисяч осіб.
  • Велика Британія перезамовила 40 мільйонів доз вакцини, і 10 з них мають надійти ще до кінця 2020, а наступні вже у 2021 році.