Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував можливі кадрові перестановки в уряді в інтерв’ю “Корреспонденту”. Також він сказав, чи взагалі ймовірне звільнення Степанова.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1476592 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Що було раніше Ляшко може очолити МОЗ замість Степанова

Він розповів, що будь-який міністр, включно з прем’єром, повинен розуміти, що рано чи пізно йому доведеться залишити свою посаду. Але у такі складі часи “коней на переправі не міняють”.

Зараз в розпалі боротьба з коронавірусом. Під час бою міняти людину некоректно, як і створювати інформаційний тиск на нього щодо можливої ​​відставки,
– наголосив Шмигаль.

Також він підкреслив, що з повагою ставиться до своєї команди, тому коментувати чутки про кадрові ротації “не хоче і не буде.”

Можлива відставка Степанова: коротко

  • У ЗМІ з посиланням на власні джерела в Офісі Президента повідомили, що Степанова планують звільнити до кінця 2020 року. Нині вже розшукують кандидатуру на посаду нового голови МОЗ.
  • Раніше нардеп Ярослав Железняк з партії “Голос” раніше розповів, що 13 листопада Кабмін підписав документ, який розпочне процес звільнення міністра охорони здоров’я. Одразу після цього Степанов пішов на лікарняний.
  • Міністр охорони здоров’я тоді спростував інформацію про свою відставку.
  • До слова, починаючи з травня 2020 року активісти та громадські організації періодично проводять протести за відставку Степанова. В основному така реакція активістів виникала через певні рішення міністра в питаннях бюджету.