Новинка під назвою Oura реєструє температуру, частоту серцевих скорочень і дихання, а також рівень активності користувача. Перші результати тестування показали, що лихоманка у всіх починається по-різному, тому досить часто на ранніх стадіях хвороби людина навіть не усвідомлює, що інфікована. Про це пише hightech.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1488895 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Цікаво Galaxy Buds Pro: розкрито ціну нових бездротових навушників Samsung

Що відомо

У деяких людей частішає пульс, у інших підвищується температура. Якщо ШІ буде безперервно аналізувати всі дані, то діагностувати лихоманку на ранній стадії буде набагато простіше.

Під час пандемії для виявлення людей з лихоманкою застосовують вимірювання температури, проте в різний час доби вона може бути різною. Крім того, не у всіх 36,6 це нормальна температура тіла.

Перстень
Перстень
Перстень Oura реєструє температуру, частоту серцевих скорочень і дихання / Фото Oura

Вчені порівнюють вимірювання температури тіла тепловізором, наприклад, перед входом до магазину, з уловлюванням одного складу з цілого слова у хвилину. Безперервний моніторинг показників, навпаки, відстежує стан здоров’я конкретної людини і в разі характерних саме для нього змін повідомить про ознаки нездужання.

Автори опублікували результати спостережень за 50 пацієнтами, які поділилися з розробниками своїми медичними даними після виявлення COVID-19. Всього в їх дослідженні візьмуть участь 65 тисяч добровольців. Такий обсяг даних дозволить розробити алгоритм, який передбачатиме появу основних симптомів грипу і COVID-19 — лихоманки, кашлю і втоми, впевнені вчені.