Можна розширити перелік препаратів, яких потребують важкохворі медичним канабісом. Таку думку висловив очільник фракції “Слуга народу” Давид Арахамія на пресконференції, повідомляє 24 канал.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1493188 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

До речі ООН виключила канабіс зі списку найнебезпечніших наркотиків: деталі

За словами Арахамії, щодо ініціативи вже майже все підготували. У владі чекали на зміну міністра ветеранів, адже “у них теж є позиція”.

Ми вирішили, що можемо без законопроєкту, а актами Кабміну, фактично, розв’язувати це питання. Червоний рецепт – це всі ці опіати, вони йдуть за червоним рецептом. Додати просто в список цей всі ліки, які потребують хворі на онкологічні захворювання, а також інші захворювання,
– розповів політик.

Після розширення списку препаратів, медичний канабіс іноземного виробництва тестуватимуть протягом 3 – 4 місяців. Арахамія додав, що це не викликатиме проблем. Тому, на думку очільника фракції, у парламенті зможуть розглянути питання виробництва канабісу в Україні.

Що відомо про ймовірну легалізацію медичної марихуани в Україні

  • Марихуану частково легалізували у 30 країнах світу, ще в 14 – її використовують у медицині. Зокрема, для зменшення болю в онкохворих.
  • Натомість в Україні медичний канабіс вважають небезпечним наркотиком, хоча ведуть розмови щодо його легалізації.
  • Наприклад, питання про легалізацію медичної марихуани включили до всеукраїнського опитування від президента Зеленського.
  • У Верховній Раді навіть створили робочу групу для розробки законопроєкту про дозвіл препарату.

До теми Епіфаній пояснив, як Церква ставиться до медичного канабісу