Україна веде переговори зі світовими фармацевтичними компаніями та урядами інших країн, щоб пришвидшити постачання в Україну якісної, перевіреної вакцини проти COVID-19. Про це заявив Володимир Зеленський, пише пресслужба президента.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1494767 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Читайте також Де українців будуть вакцинувати від COVID-19

МОЗ постійно веде перемовини з багатьма західними партнерами: і Moderna, і AstraZeneca, і з китайськими виробниками, і європейськими виробниками щодо постачання вакцини,
– заявив він.

Президент України додав, що спочатку Україна повинна була отримати безкоштовну вакцину від коронавірусу в обсязі 8 мільйонів доз у другому-третьому кварталі наступного року. Нині першу партію очікують наприкінці першого кварталу.

“Треба зробити все, щоб пришвидшити цей процес надання вакцини. Я розмовляю з лідерами країн ЄС і не тільки ЄС, щоб ми могли прискорити постачання якісної, перевіреної вакцини”, – наголосив Зеленський.

Також, за його словами, Україна наразі веде переговори з Індією, Великою Британією, Францією та багатьма іншими країнами. Безкоштовне щеплення буде передбачено для тих верств населення, які потрапляють у зону ризику: медиків, військових, соцпрацівників, поліцейських тощо.

Вакцинація
Вакцинація

Урядовий план вакцинації українців проти коронавірусу