Особливу операцію медики провели на Святвечір, 6 січня. Першу операцію на серце жінка перенесла ще 20 років тому. Про це у фейсбуці повідомила пресслужба Львівської обласної клінічної лікарні.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1506753 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Цікаво У львівській лікарні швидкої допомоги відкрили надсучасну лабораторію: фото

Як проходила операція

Хлопчик народився у кардіологічному відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

У нас, у Львівській обласній клінічній лікарні, народилася дитинка. Не подумайте ми не помилилися. Так, у кардіохірургічному відділенні, адже пацієнтка має вроджену ваду серця – Тетрада Фалло,
– повідомили у медзакладі.

Для того, щоб допомогти жінці успішно перенести пологи, у кардіохірургічній операційній працювала велика команда медиків – акушер-гінекологи, анестезіологи, операційні медсестри, неонатологи та молодший медперсонал. Так, на світ з’явився хлопчик Марк вагою 3,44 кілограма.

У 2000 році саме у кардіохірургічному відділенні обласної лікарні пацієнтці вже проводили операцію з радикальної корекції серцевої вади. Тоді команду кардіохірургів очолив завідувач відділення Віталій Аверчук.

Саме ця операція дозволила жінці виносити та народити 2 здорових дітей – 2015 році вона народила дівчинку, а цьогоріч – хлопчика. Під час обох пологів операційну бригаду очолював завідувач пологового відділення ЛОКЛ Володимир Солощенко.