Впливаючи на цей нерв, можна змусити організм повірити, що голоду немає, навіть якщо в шлунок потрапила зовсім невелика кількість їжі. Про розробку розповідається на офіційному сайті Texas A&M University.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1509021 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Цікаво Xiaomi зменшить кількість мегапікселів в камері Mi 11 Pro

Що відомо

Раніше цей так званий “симулятор ситості” встановлювали хірургічним шляхом навпроти нерва, де він працював на постійній основі, використовуючи вбудоване або підключене дротовим способом джерело живлення. У новинці ж використовується спіральний приймач радіосигналів і трансформатор, який перетворює їх в енергію для світлодіодів. Вони надзвичайно мініатюрні та з мінімальним енергоспоживанням. Проте їх світла вистачає, щоб ефективно впливати на нерв.

Новий чіп
Новий чіп
Новий імплант допоможе боротися з ожирінням / Фото Texas A&M University

Такий імплант не тільки менший за розміром, ніж аналоги – близько 1 см в діаметрі – але також має гнучкий режим роботи. Фактично, він функціонує під керівництвом радіосигналу ззовні, тому користувач може сам вирішувати, коли йому потрібно увімкнути пристрій, щоб з’їсти менше, якщо того вимагають обставини. Також активатор можна вручити лікареві, щоб той контролював, як харчуються пацієнти, яким рекомендовано схуднути.