Влада стурбована тим, що деякі студентки пропускають заняття, оскільки не можуть собі дозволити такі засоби, як тампони та гігієнічні прокладки.

@media (max-width: 640px) {
.mobileBrandingPlace {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBrandingPlace1545714 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
margin: 10px 0;
}

#mobileBranding {
margin: 0 !important;
}
}

Читайте також Чоловічі та жіночі презервативи: переваги та недоліки, які краще використовувати

Надання безкоштовних гігієнічних товарів у школі на період менструації — це один зі способів уряду безпосередньо подолати бідність, сприяти збільшенню відвідуваності школи та позитивно впливати на добробут дітей,
– заявила прем’єр-міністерка Джасінда Ардерн.

Це рішення прийняли після результатів пілотного проєкту минулого року, коли у 15 школах Нової Зеландії вже пропонували безкоштовні гігієнічні вироби.

Міністерка у справах жінок та заступниця міністра освіти Ян Тіннеті повідомила, що пілотна програма виявила те, перед якими труднощами постають школярі під час менструації. Так, дівчата часто бувають збентеженими, відчувають стигматизацію, дискомфорт, а також те, що не знають, які є гігієнічні засоби, де їх брати та як ними користуватися.

Країна витратить щонайменше 18 мільйонів доларів до 2024 року, щоб забезпечити школи засобами інтимної гігієни. Нагадаємо, Шотландія першою у світі зробила засоби інтимної гігієни безкоштовними.